درباره ما

موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ تفاهم در سال 1379 فعالیت خود را آغاز نمود. در این دو دهه فعالیت اقدام به ارائه انواع خدمات آموزشی در رشته های مختلف و با ارائه مدرک رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نمود. این موسسه در سال 1390 دپارتمان تخصصی حقوق را جهت آمادگی داوطلبان برای شرکت در آزمون های وکالت، قضاوت، سردفتری و کارشناسی ارشد حقوق نمود و در همان نخستین حضور خود در این حوزه، تنها در سال 1391 موفق به کسب رتبه های تک رقمی در آزمون وکالت گردید و در سالهای پس از آن نیز همچنان نتایج فوق حفظ و ارتقا یافت. همین نتایج گواه بر عملکرد آموزشی متمایز این موسسه در مقایسه با موسسات دیگر می باشد. موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ تفاهم مفتخر است که تا کنون به بیش از 16000 داوطلب با برگزاری جلسات مشاوره حضوری رایگان، خدمت رسانی نموده است. این موسسه با راه اندازی بیش از 125 کارگاه آموزشی ، رکورددار برگزاری همایش های تخصصی حقوقی در کشور گردیده است.

خدمات ما

1-برگزاری کلاسهای بلندمدت حقوق جزا،آیین دادرسی کیفری ، آیین دادرسی مدنی، حقوق مدنی ،حقوق تجارت،اصول فقه توسط اساتید صاحب سبک.


2-برگزاری کلاسهای فشرده حقوق جزا،آیین دادرسی کیفری ، آیین دادرسی مدنی، حقوق مدنی ،حقوق تجارت،اصول فقه توسط اساتید صاحب سبک.

3- برگزاری دوره های جمع بندی در پایان دوره (اردوی یک هفته ای)

4- برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف و متعدد و کاملاً رایگان در زمینه های مختلف وکالت و قضاوت

(کارگاه های  تعزیرات، جرایم  رایانه ای، جرایم در حکم،ارث، قانون حمایت خانواده، قانون دیوان عدالت اداری، قانون اجرای احکام، قانون صدور چک و …)

5- برگزاری جلسات روانشناسی و باشگاه موفقیت

6- برگزاری آزمون های مفهومی و مهارتی در 6 دوره و بیش از 60 مرحله

7- امکان استفاده از مشاوره رتبه های برتر در طول دوره های کلاس و آزمون

8- امکان شرکت در جلسات باشگاه موفقیت

9- ارائه کارنامه با بیش از 32 گزارش از جمله رتبه بندی داوطلب ، میانگین درصد داوطلب ، معرفی داوطلبان برتر، درصد بدون غلط و با غلط ، تصویر پاسخبرگ و خدمات بسیار دیگر….